Bográcsozó tűzhely készítés.

Bográcsolóhely kialakítása, szalonnasütő és grill építés
DacaGaby
Tiszteletbeli kemencebence tag

Re: Bográcsozó tűzhely készítés.

Hozzászólás Szerző: DacaGaby » 2009. szeptember 4., péntek 16:06

Szia Marcsi!

Ha nem pörköltöt, paprikást főzöl, akkor nyugodt lelkiismerettel kihagyhatod a zsírt, szalonnát. Az előbb említett ételnél aranyszabály, hogy zsírban, kiolvasztott szalonna zsírjában dinszteld meg a hagymát (picit meg is lehet sózni, hamarabb üvegessé válik, kinyomja a só a nedvességtartalmát) és most jön a lényeg, hogy miért fontos a sertés zsiradék: az őrölt pirospaprika CSAK és KIZÁRÓLAG sertészsírban oldódik fel :!: :!: :!: Számomra a Tallérék városában termett bácsalmási fűszerpaprikából készült őrlemény az etalon, színe és aromája mennyei!!! Unokatesómék termelik és házilag őrlik. Nem találtam még párját az elmúlt 15-20 évben!!! Az olajat, vajat megszínezi, de nem képes benne feloldódni.
Bármennyire is durván hangzik :shock: de én sem szeretem az olyan ételt, ami tocsog a zsírban! Ha csülköt sütök, akkor protekció által olyanhoz jutok hozzá, amin éppen csak bőr van, zsiradék, szalonnaréteg nincs. Ha pörkölt alá szalonnát aprítok azt úgy kisütöm, hogy szinte ropogós.
Lecsóhoz, ragukhoz, csirke, pulykahúsokhoz tárcsán, vagy bográcsban Floriol olaj és vaj keverékét használok, számunkra ízletesebb az étel ezzel a fajta zsiradékkal, jaaa és nagyritkán ha van akkor libazsírt is szoktam alkalmazni a kotyfasztások során.
Oliva olajjal nem szoktam főzni, csak salátákhoz használjuk. :D
Kemence Baráti Üdvözlettel:
DacaGabi
Kép

tengelic

Hozzászólás Szerző: tengelic » 2009. szeptember 4., péntek 17:36

Kedves Marcsi!
Eddig szólni sem mertem,mert nyomban udvarlásnak tünt volna,szakmaiasan képtelen vagyok egy hölgyel beszélni,kiváltképp akkor,ha oly szemre való mint Te!
Mivel a nők szívéhez az édesanyukon keresztül vezet az út,had ajánljak valamit,hogy édesanyád is ehessen a töltött káposztádból. Máriatövis magolaj!!!!!!!!!!!!!!
ha nem hiszed járj utánna. Jobb drogériákban beszerezhető,hatása felér az évezred legnagyobb találmányaival. Nálunk a szentkép csak amásodik helyen van a fent említett olaj után.
(mellékhatások tekintetében kérdezze meg gyógyszerészét) :lol:
(ja ,nincs mellékhatása,hacsak az nem,hogy csökkenti a koleszterint szintet)
szívéjes üdvözlettel :tengelic :oops:

marcsa
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: marcsa » 2009. szeptember 4., péntek 18:16

Kedves Tengelic, a máriatövis nevű növényből készül egy Lagosa nevű gyógyszer (Szlovákiában kapható ezen a néven) és májregenerációra meg epebántalmakra adják. De megkérdezem majd egy herbáriában. A Lagosát én magam is kipróbáltam már, amikor sikeresen megmérgeztem magam 2 éve. :( :( :( Persze nem szándékosan, hanem piacon vettem zöld paprikát, amit a kedves tulajdonos lepermetezett valamivel :!: :!: :!: :!: Na ez nekem taccsra tette a májamat egy időre. Azt kérdezték a kórházban, hogy használok-e gyakran valamilyen drogot vagy alkoholt....már hogy a véreredményeim alapján. Szóval: Fiúk, vegyetek a gyermekeiteknek egészséges zöldséget :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: Ja, azt is mondták, hogy ha egy 3 éves gyerek ette volna meg, akkor már a transzplant-listán lenne....vagy a föld alatt....Tudom, ez nem ide tartozott..de okulásnak megteszi.
Köszönöm a javaslatot Tengelic, de azt hiszem képet fogok cserélni, mert elhittétek, hogy jó nő vagyok. Nagy hiba volt.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Puszi.

marcsa
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: marcsa » 2009. szeptember 4., péntek 18:31

remélem bejön Nektek a rózsaszin bikinim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

csigaszeg

Hozzászólás Szerző: csigaszeg » 2009. szeptember 4., péntek 19:01

Szia Marcsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hiba volt lecserélni, mert nekem nagyon bejön a Rubens-i alkat ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kemencebaráti üdvözlettel.......

Kép

Kemence nélkül?????? Minek?????

Babóca & Csigaszeg A'lias Brigan-Tibi

tasit
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: tasit » 2009. szeptember 4., péntek 19:37

Szia Marcsa.
Jól emlékszem, hogy régebben Neked egy másik kép volt az avatarod? :shock:
A változás a bográcsozás hatásának köszönhető? :?:
Az én családom, Tengelic kollégával együtt jó egy hónapja fogyókúrára van itélve. :D
K.B.Ü. Tasi T.

marcsa
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: marcsa » 2009. szeptember 4., péntek 20:26

Igen fiúk, ez a bográcsozás eredménye... :mrgreen:

csokiati

Hozzászólás Szerző: csokiati » 2009. szeptember 4., péntek 22:20

marcsa írta:Igen fiúk, ez a bográcsozás eredménye... :mrgreen:
Nekünk így is tetszel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Üdv: Csoki

Akit a kemence füstje megcsapott!
----> Így készült a kemencém <----

tengelic

Hozzászólás Szerző: tengelic » 2009. szeptember 5., szombat 13:07

kedves marcsa!
Most nagyon úgy néz ki,mintha miattam történt volna változás az avatarok körül. Ezért arra kérlek,cseréld le eme förtelmet a hagyományos mosolygósra,mert még étvágyam is elmegy, de a társaság is dühös rám. Ha nem teszed,addig nem írok ide a kemencebencére,de megigérem,hogy türtőztetem magam ezek után :oops: . Egyébként házas csiga vagyok én is és a házam a világért sem adnám,ha ez megnyugtat ;)

ArchiTomi
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: ArchiTomi » 2009. szeptember 5., szombat 15:19

reikisgabi írta: De ilyen van:
:D
Én meg egy ilyet találtam a gépemen:
kaja.gif
kaja.gif (5.51 KiB) Megtekintve 13072 alkalommal
Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

marcsa
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: marcsa » 2009. szeptember 7., hétfő 21:53

tengelic írta:cseréld le eme förtelmet a hagyományos mosolygósra,mert még étvágyam is elmegy
Kedves Tengelic, nagyon örülök, ha csak az étvágyad megy el :mrgreen: , de úgy megtetszett ez a kép, játszogattam vele, mire megfelelő méretű lett, és ezt csak miattatok. :bo
Igérem, keresek valami mást. Türtőztetésre pedig nincs szükség, igy vagy jó, ahogy vagy :k .

Egyébként eszembe jutott, hogy nem kéne nyitni egy olyan fórumot, ahol a KB fórumozók a bográcsozáson kivüli beszélgetésekbe is bonyolódhatnának?? Mert itt eltereljük a fórum témájáról a szót, és ennek egyik fő okozója én vagyok. (Rontom itt a morált :evil: )
Amúgy főztetek valami jót a hétvégén?? Nálunk családi lakoma volt, anyukám szülinapja alkalmából, nem azért, de olyan "bryndzás-kapros" töltött húst csináltam vajban sült krumplival, hogy az utána következő mogyorós csokitorta és túrós-meggyes-nutellás pite már alig fogyott. :t
Puszi mindenkinek :hej

DacaGaby

Hozzászólás Szerző: DacaGaby » 2009. szeptember 7., hétfő 22:30

:enne :eh
Júúúúújjjjjj Marcsi!!!! :nya
Nem lehetett semmi!!! A bryndza juhtúrót nagyon-nagyon szeretem, csak ritkán lehet kapni nálunk. Tavaly kaptam ajándékba egy 5kg-os vödörrel, pár hétig rájártam, minden ételt összekombináltam vele. A :k az örök klasszikus a marhapörkölt bryndzás-kapros galuskával volt.
Barátaimat :bol tettem ezzel az ételkombinációval.

Szerintem elég lenne nyitnod egy új topicot pl. "Minden, csak nem kemence...." címmel, ahol meg lehetne beszélni az egyéb dolgokat. :idea:
DacaGabi
Kép

marcsa
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: marcsa » 2009. szeptember 7., hétfő 22:40

Istenem....csak egy kanálkával ha én abból ehettem volna!!! :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya :nya Az igazi bryndza egyébként köszönőviszonyban sincs a hipermarketes verzióval, már csak azért is érdemes fellátogatni hegyi "barátainkhoz" :!: :!: :!:

Az új topic - név nagyon jó ötlet, ha van kedvetek, boldogan beszélgetnék egyébről is, mint kajáról. :()

Vizipoc

Hozzászólás Szerző: Vizipoc » 2009. szeptember 7., hétfő 22:46

Sziasztok.
Üdv marcsa.
Mi az a bryndza?
K.B üdvözlettel      Vizipoc

marcsa
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: marcsa » 2009. szeptember 7., hétfő 22:53

Szlovák juhtúró. Akkor az igazi, ha az ize kellemesen sós-kesernyés. A szaga pedig állott lábszagú!! :mrgreen: De fennséges!!! Akár házi metéltre egy kis piritott szalonnával és egy fej hagymával!!!! De rántott húsba is szoktam tölteni sajttal és sonkával. A szlovák konyha elég izetlen,(CSAK A SÓT ISMERIK) de ha van bryndza benne, akkor rossz nem lehet. Ugye a juhtúrós sztrapacska például...

Vizipoc

Hozzászólás Szerző: Vizipoc » 2009. szeptember 7., hétfő 22:57

Köszi,
Egyszer majd megkostolom.
Szeretem a sajtokat .
Nalunk lehet kapni mi a neve.
K.B üdvözlettel      Vizipoc

Papi

Hozzászólás Szerző: Papi » 2009. szeptember 7., hétfő 22:59

Drága Marcsa!

Gaby bolognai spagettije és Husqarna sültjei után már tényleg csak a juhtúrós sztrapacska emlegetése hiányzott nekem!
Azt hiszem ez az a pont, ahol feladom!
K.B.Ü. Papi (aki születésekor a 3 333 162 411. ember volt a földön)
1.§ Amit ma megsüthetsz, ne halaszd holnapra!
2.§ A kemencézés legfontosabb eszköze a dugóhúzó!

tengelic

Hozzászólás Szerző: tengelic » 2009. szeptember 8., kedd 18:48

marcsa írta:
tengelic írta:cseréld le eme förtelmet a hagyományos mosolygósra,mert még étvágyam is elmegy
Kedves Tengelic, nagyon örülök, ha csak az étvágyad megy el :mrgreen: , de úgy megtetszett ez a kép, játszogattam vele, mire megfelelő méretű lett, és ezt csak miattatok. :bo
Igérem, keresek valami mást. Türtőztetésre pedig nincs szükség, igy vagy jó, ahogy vagy :k .

Egyébként eszembe jutott, hogy nem kéne nyitni egy olyan fórumot, ahol a KB fórumozók a bográcsozáson kivüli beszélgetésekbe is bonyolódhatnának?? Mert itt eltereljük a fórum témájáról a szót, és ennek egyik fő okozója én vagyok. (Rontom itt a morált :evil: )
Amúgy főztetek valami jót a hétvégén?? Nálunk családi lakoma volt, anyukám szülinapja alkalmából, nem azért, de olyan "bryndzás-kapros" töltött húst csináltam vajban sült krumplival, hogy az utána következő mogyorós csokitorta és túrós-meggyes-nutellás pite már alig fogyott. :t
Puszi mindenkinek :hej
Hála a magasságos megváltónak,aki megteremtett engem is a maga hasonlatosságára, :) hogy eltávolítottad azt a pacát innen.
Azt hittem már végleg némaságba kell vonuljak,gondolhatod,milyen bánatos voltam,mert én olyan vagyok,ha megigérek valamit,azt betartom. :ugeek: :D
Kérdésedre,hogy megfeleljek,a hétvégén szüzen maradt a Blanka nálunk a Búbos Balnka,mert szüreti és szlovák nemzetiségi napok voltak s ott is készült sok finomság,többek közt szrtapacska ,amit imádok.
Olvasgattam azért a fórumot,még korábbi recepteke is átnéztem és észre vettem,hogy többen használnak az ételekhez gulyáskrémet ,pirosaranyat,húsleveskockát stb-t.
Csak nekik mondanám,hogy olvassák el mi van pl-ul egy gulyáskrémre írva,most csak fejből írom,de a köménymag ,fokhagyma ,hagyma ,paprika,mellett ott van a nitrites tartósító szer!
Ezeket külön is bele lehet tenni az ételbe nitrit nélkül. Vagy, a húsleves kockák többségében van glutamát,melyet már tőlünk nyugatra erőssen támadnak,mivel nem kicsit egészségkárosító. Hatása,hogy becsapja az agyat az ízlelőbimbókon át olyan infót küld az ételről,hogy az finom,az az legyen bármilyen pocsék,te elhiszed,hogy jó. Egyszer az öcsém is főzött kiválló marha pörit gulyáskrémmel,vegetával,pirosarannyal,fokhagyma,meg hagymakrémmel. Finom volt,szó se róla,de én ugyan olyan finomra megfőzöm űrhajóskaják nélkül is. Remélem nem bántottam meg senkit sem,de higyjétek el,amint Marcsa is leírta,vigyázni kell,hogy milyen ételt viszünk be a szervezetbe,mert a zöld paprikában is lehet méreg anyag,de ha még mellé is csapunk egy kis nitritet,benzoátot,glutamátot,még tetézzük a bajt.Én szóltam UFF ;)

marcsa
Kemencefűtő

Hozzászólás Szerző: marcsa » 2009. szeptember 8., kedd 19:02

Kedves Tengelicke, vettem észre, hogy elég makacs vagy...én feladtam... :cry: :( :lol:
A tartósitó szerekkel kapcsolatban abszolut igazad van, őrület hogy mi mindent pakolnak bele az ételekbe. Ma néztem épp az üzletben egy sajtos parizert, és szokásomhoz hiven elolvastam a mikroszkopikus betűket. Vissza is tettem rögtön, mert minden volt benne, csak HÚS cimszó nem.....A múltkor az anyósom vett méregdrága csabai jellegű kolbászt, na azt is elolvastam...a kis ragasztós cimkét tényleg nagyitóval kellett, de ami rajta állt, az felháboritó!!! A füstaroma csak egy volt a sok idegen kifejezés között :evil: :evil: :evil: .....Szegény megboldogult apám sok kolbászt betöltött a kedvemért (gyerekként sem margarint ettem), de Ebetűt meg füstaromár sosem kevert bele.Mégis elállt és csodálatos volt.Mig élek, el nem felejtem azt az izt :cry: :cry: .-Viszont megfüstölte jó kis gyümölcsfán és fűrészporon.
A másik amin kiakadok, a por-levesek. Bevallom őszintén, nem vagyok nagyon jó levesfőzésben, de inkább nem főzök, mint hogy ezt a disznóságot tegyem az asztalra. És még van pofájuk mosolygós gyerekekkel reklámozni :!: :!: :!:

reikisgabi
Kemence mester

Hozzászólás Szerző: reikisgabi » 2009. szeptember 8., kedd 19:26

Tengelic!

Tökéletesen egyetértek, nem is ragozom tovább. Én sose használok ilyen E-betűs marhaságokat, ráadásul pont ezektől lesz egyenízű a kaja.
-----------------------------------------------
K.B.Ü.: reikisgabi

Sokkal jobban bírja az ember az éhezést, ha közben eszik is valamit.

DacaGaby

Hozzászólás Szerző: DacaGaby » 2009. szeptember 8., kedd 20:22

De nagyon a szívemből beszéltek ám!!!! :k
Ezért is készítettem a bolognaihoz saját kezűleg a szószt, saját kezűleg főzött sűrített paradicsomból.........
.......na jó a fűszereket nem frissen szedtem, szárítva a boltól vettem. :D
DacaGabi
Kép

koresz
Kemence mester

Hozzászólás Szerző: koresz » 2009. szeptember 8., kedd 21:06

Sziasztok

Egy valamit nem értek.Mi a bryndzás :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Kemence Baráti üdvözlettel Koresz

DacaGaby

Hozzászólás Szerző: DacaGaby » 2009. szeptember 8., kedd 21:30

koresz írta:Sziasztok

Egy valamit nem értek.Mi a bryndzás :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Marcsi írta:Szlovák juhtúró. Akkor az igazi, ha az ize kellemesen sós-kesernyés. A szaga pedig állott lábszagú!! :mrgreen: De fennséges!!! Akár házi metéltre egy kis piritott szalonnával és egy fej hagymával!!!! De rántott húsba is szoktam tölteni sajttal és sonkával. A szlovák konyha elég izetlen,(CSAK A SÓT ISMERIK) de ha van bryndza benne, akkor rossz nem lehet. Ugye a juhtúrós sztrapacska például...
DacaGabi
Kép

csokiati

Hozzászólás Szerző: csokiati » 2009. szeptember 9., szerda 21:03

Marcsi!

"bryndzás-kapros" töltött húst csináltam vajban sült krumplival. Ez igen. Nem hogy nem ettem még, de életemben nem is hallottam ezt a kombinációt. Fantasztikus kaja lehet :D
Csak így tovább és találj ki nekünk még sok ilyen kaját.

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 27., vasárnap 14:55

Helló kemencebarátok!
A kemenceépítésből megmaradt hulladékokból összebarkácsoltam egy mutifunkciós tűzrakóhelyet.
A kivehető tűztér még most készűl/köszi Daca Gaby/,gondoltam érdemes megmutatnom.
Csatolmányok
mini-1.jpg
mini-1.jpg (32.23 KiB) Megtekintve 11339 alkalommal
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára puzsi 2010. július 3., szombat 7:50-kor.
Ha van kemencéd,nagy bajod nem lehet.Üdvözlet mindenkinek!Puzsi

csokiati

Hozzászólás Szerző: csokiati » 2009. szeptember 27., vasárnap 18:52

Puzsi :!:
Már megint remekeltél. A kivehető tűztér ezek szerint DacaGaby bográcsozójának mintájára készül. Remélem, további képekkel is gazdagítod kíváncsiságunkat, mert nekem is van kimaradt téglám, + tervben van a bográcsozó megépítése is.

csigaszeg

Hozzászólás Szerző: csigaszeg » 2009. szeptember 27., vasárnap 19:11

Maestro Puzsi :hej :hej

Megint megleptél minket, :k :k :k Qrrrrrrrrrrrrrrrrva jó lett Gratula
Kemencebaráti üdvözlettel.......

Kép

Kemence nélkül?????? Minek?????

Babóca & Csigaszeg A'lias Brigan-Tibi

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 27., vasárnap 19:17

csokiati írta:Puzsi :!:
Már megint remekeltél. A kivehető tűztér ezek szerint DacaGaby bográcsozójának mintájára készül. Remélem, további képekkel is gazdagítod kíváncsiságunkat, mert nekem is van kimaradt téglám, + tervben van a bográcsozó megépítése is.
Ahogy lesz valami előrelépés,rögtön rakok képet! :ty :ty :ty Azért ez nem olyan profi mint a Gabyé,de az én elképzeléseimet maximálisan szolgáni fogja.

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 27., vasárnap 19:20

csigaszeg írta:Maestro Puzsi :hej :hej

Megint megleptél minket, :k :k :k Qrrrrrrrrrrrrrrrrva jó lett Gratula
Köszi Csiga Mester! :oops: :oops: :oops:

csokiati

Hozzászólás Szerző: csokiati » 2009. szeptember 27., vasárnap 19:36

puzsi írta:Azért ez nem olyan profi mint a Gabyé,de az én elképzeléseimet maximálisan szolgáni fogja.
Olyan profiba bele sem mernék kezdeni. Nekem is a kimaradt téglákat kell eltüntetni, amire a Te megoldásod a legmegfelelőbb.

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 27., vasárnap 20:06

csokiati írta:
puzsi írta:Azért ez nem olyan profi mint a Gabyé,de az én elképzeléseimet maximálisan szolgáni fogja.
Olyan profiba bele sem mernék kezdeni. Nekem is a kimaradt téglákat kell eltüntetni, amire a Te megoldásod a legmegfelelőbb.
Hát ez aztán tényleg a sehová sem kellő,sitt kategóriájú darabokból készűlt!A fele körűl tartottam,mikor rájöttem,kevés a használható anyag.A meglévő féltéglákat keresztben feszeleteltem és a midenféle törmelékből készűlt falat ezekkel burkoltam.Így készűlt a fentebb látható objektum.

csokiati

Hozzászólás Szerző: csokiati » 2009. szeptember 27., vasárnap 20:46

Nekem is szinte csak 1/2 tégláim maradtak, meg dirib-darabok. Ezeket fogom eltüntetni.

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 27., vasárnap 20:52

csokiati írta:Nekem is szinte csak 1/2 tégláim maradtak, meg dirib-darabok. Ezeket fogom eltüntetni.
Megfelelő anyagok,külső és tető mutasson egységes képet,ami nem látható az elég,ha jó erős! ;) ;) ;)

Tallerek
Kemence mester

Hozzászólás Szerző: Tallerek » 2009. szeptember 28., hétfő 8:10

PUZSI!!

Tessék mondani, lehet ezt még tetőzni????Szívből gratulálunk a munkádhoz!!
K.B.Ü.:TALLÉRÉK

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 28., hétfő 11:25

Tallerek írta:PUZSI!!

Tessék mondani, lehet ezt még tetőzni????Szívből gratulálunk a munkádhoz!!
Nagyon szépen köszönöm! :oops: :oops: :oops:

Papi

Hozzászólás Szerző: Papi » 2009. szeptember 28., hétfő 12:06

Szia Puzsi!
:k :k
Nagyon szuper lett a sütögetőd. A kemencéhez is kimondottan passzol.
Az meg külön tetszik, hogy a maradék anyagok felhasználásával készült az újabb remekműved.
GRATULA!
K.B.Ü. Papi (aki születésekor a 3 333 162 411. ember volt a földön)
1.§ Amit ma megsüthetsz, ne halaszd holnapra!
2.§ A kemencézés legfontosabb eszköze a dugóhúzó!

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 28., hétfő 14:52

Papi írta:Szia Puzsi!
:k :k
Nagyon szuper lett a sütögetőd. A kemencéhez is kimondottan passzol.
Az meg külön tetszik, hogy a maradék anyagok felhasználásával készült az újabb remekműved.
GRATULA!
Nagyon szépen köszönöm az elismerést! :) :) :)

IgazTamas
Kemence mester

Hozzászólás Szerző: IgazTamas » 2009. szeptember 29., kedd 21:50

SZIA PUZSI.............nagyon szép lett a tüzrakohelyed............

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. szeptember 30., szerda 6:42

IgazTamas írta:SZIA PUZSI.............nagyon szép lett a tüzrakohelyed............
Köszi Tamás! :oops: :oops: :oops:

puzsi

Hozzászólás Szerző: puzsi » 2009. október 2., péntek 20:58

Helló Barátaim!
Itt vannak a képek a multifunkciósról.
Csatolmányok
mini-3.jpg
mini-3.jpg (31.73 KiB) Megtekintve 11335 alkalommal
mini-2.jpg
mini-2.jpg (30.96 KiB) Megtekintve 11335 alkalommal
mini-1.jpg
mini-1.jpg (32.23 KiB) Megtekintve 11332 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára puzsi 2010. július 3., szombat 7:52-kor.

Válasz küldése