Kemencebarátok.

Kérdések és válaszok, hogy jó kemencét építs.
jani
Tiszteletbeli kemencebence tag

Re: Kemencebarátok.

Hozzászólás Szerző: jani » 2018. július 19., csütörtök 22:02

Robrt írta:
2010. január 11., hétfő 23:42
Vicipoc!

Ezúton is köszönöm a meghívást, de végül sehová sem mentünk a hétvégén. Otthonmaradósra sikerült. Mariann asszonytársam, első feleségem egyik régen letört hátsó fogát ki kellett húzni, mert már csütörtökön sem aludt sokat (na nem én miattam! Mielőtt rosszra gondolnátok :lol: ). Szóval 6 injekciót kapott, azt mondta életében nem fájt neki ennyire még semmi, annyira sírt szegény. Be volt 3 napig dagadva az arca, még ma is olyan volt, mint aki cukrot eszik ...
Hát ezért aztán elmaradt minden hétvégi program.

Amúgy sokra nem mentél volna velem, mert nem vagyok valami jó munkásember. Én inkább megszervezem a munkát, ahelyett, hogy megcsinálnám. Apukám tüsténkedik itt mindíg, mert én olyan lusta fajta vagyok... nem rá ütöttem. Szóval nézelődőből nem igen kellett volna szerintem. Azért jó lett volna találkozni veled is, de a többi jómunkás emberrel is.

Nem baj, ami késik nem múlik, az átadóra megyek ám!

Meg kell mondjam, hogy nagy öröm ez nekem. Még így is, hogy nem én vagyok a főszervező. Külön köszönek a főszervezőknek, főépítésznek, és minden jómunkásembernek, nameg a támogatóknak. Nem gondoltam volna, hogy ebben az önző világban, ebben az irigy országban ilyen kellemes, segítőkész, baráti társaságot sikerül majd valamikor is összekovácsolni ezen az oldalon. Erre vagyok én büszke!

Pont ma kérdezték, hogy nem akarom e eladni az oldalt, a www.kemencebence.hu oldalt, mert ennyi, meg annyi a piaci értéke. Azt mondtam, barátokat nem lehet eladni ... és ezt komolyan mondom. Még ha virtuális is, bár pár kemencebaráttal már találkoztam, többel beszéltem már telefonon, de olyan kötődés alakult ki a kemencebarátok irányába, hogy ezt nem lehet pénzre váltani.

Erre vagyok büszke. Nem gondoltam volna, hogy ilyen megtörténik... Szóval örülök Vicipoc neked és a segítségnek!
Elnézés, hogy nem mentem, de innen szurkolok...

Hajrá fiúk! :bo :bo :bo :bo :bo :bo :bo :bo :bo :bo :bo :bo :bo
Mégis van az az ár ugye?
Mert a kemence is úgy jó, ha van mit bele tenni!

Kics11
Regisztrált tag

Re: Kemencebarátok.

Hozzászólás Szerző: Kics11 » 2018. szeptember 19., szerda 15:21

Jó napot! Tömör hodfarku sindöt keresek áron alulit! 160db ra lenne szükségünk! Kérném aki tudna segiteni az hivjon 06202494844 telefonszámon! Köszönöm!

Válasz küldése